HSK Ledy

Nowe akcesoria w ofercie - systemy ochrony przeciwprzeprzepięciowej

Prezentujemy nowe akcesoria stworzone z myślą o ochronie oświetlenia LED przed przepięciami sieci, które mogą negatywnie wpływać na czas ich eksploatacji oraz przed przeciążeniem sieci przy włączaniu wielu opraw instalowanych na wspólnym bezpieczniku. We współpracy z HSK DATA - oddziałem naszej firmy od dwóch dekad produkującym urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej stworzyliśmy dwa produkty: LED - Axon Power Protector LED oraz Axon Soft Start. Urządzenia te doceni każdy profesjonalny instalator oświetlenia LED.

Tubus - nowa elegancka oprawa zwieszana produkcji polskiej

HSK LEDY wprowadzają na rynek nowy model zwieszanej oprawy LED produkowanej w Polsce. Elegancka wydłużona tuba z precyzyjnie opracowanego matowego odlewu aluminiowego kryje wysokiej jakości moduł LED zapewniający intensywne, stabilne światło o wysokim współczynniku oddawania barw RA>81. Oprawa została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce i doskonale sprawdza się w wymagających wnętrzach jak hotele, galerie czy świątynie.

Oprawa Tubus dostępna jest w 2 temperaturach barwowych: 3000K (biała ciepła) i 4000K (biała neutralna) oraz w wariancie z 40° i 15° kątem rozsyłu. Na zamówienie możliwe jest lakierowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL.

TUBUS - NOWA ELEGANCKA OPRAWA ZWIESZANA

Nowa realizacja - oświetlenie modernistycznej kaplicy

Nowa kaplica przy cmentarzu parafialnym przy ul. Zawiłej w Krakowie została oświetlony oprawami z oferty HSK LEDY. Do tego projektu wybrano minimalistyczne oprawy Roller Tubus produkcji polskiej. Dyskretne oświetlenie podkreśla kontemplacyjny charakter nowoczesnego wnętrza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

HSK LEDY OŚWIETLA MODERNISTYCZNĄ KAPLICĘ

Roller - nowy elegancki kinkiet LED

W ofercie HSK LEDY pojawiła się nowa oprawa zaprojektowana i wykonana w Polsce - elegancki kinkiet Roller. Profesjonalne moduły LED w precyzyjnie obrobionym matowym korpusie metalowym o walcowatym kształcie emitują stabilne strumienie światła o ciepłej lub neutralnej temperaturze barwowej. Oprawa wysyła dwie wiązki światła - w górę i w dół, co pozwala na dyskretne i efektywne oświetlenie wnętrz i wyklucza oślepianie ich użytkowników. Roller montowany jest naściennie na wytrzymałych uchwytach stalowych, pionowo, poziomo lub pod dowolnym kątem. Dwa pokrętła znajdujące się po bokach oprawy pozwalają na kilkustopniową regulację kąta świecenia. Oprawa dostępna jest w kolorze czarnym, a na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Możliwe jest również wykonanie o dwóch różnych strumieniach światła.

roller - nowy kinkiet led o dwóch strumieniach

HSK LEDY wspiera społeczność lokalną

Nasza firma wsparła organizację II Pikniku rodzinnego "Sportowy Tyniec" organizowanego z okazji dnia dziecka i 70 lecia KS Tyniec przez społeczność lokalną Tyńca oraz Radę dzielnicy VII Dębniki. 

Cieszymy się, że możemy aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym naszej dzielnicy i liczymy na więcej podobnych wydarzeń w okolicach naszej firmy!

Zobacz podziękowanie do Marka Sobieraja - przewodniczącego Komisji Praworządności Rady Dzielnicy VIII Dębniki.

PODZIĘKOWANIE DLA HSK LEDY

Kościół opactwa benedyktynów w Tyńcu - Oświetlenie HSK LEDY do zadań specjalnych

Opactwo w Tyńcu zamówiło w naszej firmie projekt i realizację oświetlenia do prezbiterium zabytkowego kościoła należącego do klasztoru. HSK LEDY zrealizowało zamówienie dostarczając oprawy spełniające wymagania techniczne Zakonu oraz dbając o estetykę i dopasowanie oświetlenia do sakralnego charakteru wnętrza. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej realizacji.

Prezbiterium Kościoła w Tyńcu

Automobilklub Polski

Nowoczesny budynek wybudowany na potrzeby nowej siedziby Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie oświetlony został w całości oprawami z katalogu HSK LEDY. Zapraszamy do zapozania się z galerią fotografii prezentujących efekt instalacji.

sala pokazowa automobilklubu polski

Nowy salon i serwis samochodowy w portfolio HSK LEDY

HSK LEDY zrealizowało kolejny projekt - kompleksowe oświetlenie dla budynku Sobiesław Zasada Automotive. Autoryzowanego serwisu i salonu Mercedes-Benz. Realizacja ta robi doskonałe wrażenie na klientach firmy - intensywne światło o eleganckiej barwie i niezwykle równomiernej dystrybucji świetnie wydobywa detale karoserii samochodów Mercedes. Intensywne oświetlenie jest jednocześnie niezwykle ekonomiczne i przyjazne dla oczu pracowników Salonu. 

elewacja salonu mercedes automotive sobieslaw zasada

Oświetlenie parkingu - świetny efekt i wysoka energooszczędność

Do portfolio oświetlenia zewnętrznego HSK LEDY dołączył nowy parking w Swoszowicach. Dzięki zastosowaniu opraw ulicznych Dorado, uzyskano niezwykle równomierne pokrycie całej powierzchni parkingu światłem o neutralnej barwie i wysokiej intensywności. Chodniki otaczające sklep doświetlono za pomocą estetycznych i wysokowydajnych plafonier. Całość inwestycji robi doskonałe wrażenie, a parametry oświetlenia dobrano tak, by nawet w trudnych warunkach atmosferycznych spełniane były normy zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkownikom parkingu. 

Parking w Swoszowicach

Kładka piesza w Jaworniku oświetlona przez HSK LEDY

W Jaworniku, nad ruchliwą trasą Kraków-Zakopane wybudowana została kładka dla pieszych o niezwykłym kształcie. Ponad pięćdziesięciometrowa fantazyjna konstrukcja rozciągająca się nad sześcioma pasmami drogi szybkiego ruchu oświetlona została najwyższej jakości oprawami LED wykonanymi na specjalne zamówienie.

Iluminacja kładki zaprojektowana została w ten sposób, aby zapewnić użytkownikom równomierne i zgodne z normami oświetlenie nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych jak gęsta mgła czy padający śnieg. Zadbano również o to, żeby zniwelować możliwość olśnienia przechodniów. Oświetlenie kładki wykorzystuje oprawy LED o rekordowej wydajności, co zapewnia niskie koszty eksploatacji na długie lata. 

KŁADKA PIESZA W JAWORNIKU

ANTILIA A-64. NOWA LINIOWA OPRAWA LED

Do rodziny ANTILIA dołączyła nowa oprawa - zaprojektowana z myślą o montażu wpuszczanym do sufitów i ścian G-K. Jej oryginalny płaski profil aluminiowy (dostępny w kolorze naturalnej anody lub lakierowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL) umożliwia tworzenie linii świetlnych bez łączeń o długości nawet 3 metry. W oprawie tej zastosowano wysokiej klasy dyfuzor opalowy, którego cała powierzchnia świeci równomiernie - dzięki temu diody LED są niewidoczne a efekt olśnienia zniwelowany. Światło A-64 ma naturalny kolor i nie męczy wzroku.

Oprawy Antilia doskonale nadają się do oświetlenia biur, salonów, hoteli, ciągów komunikacyjnych i innych pomieszczeń, gdzie najwyższa wydajność musi łączyć się z estetyką. Całą serię zaprojektowało studio Triada Design związane z krakowskim ASP.

Antilia A-64 - montaż wpuszczany

Atest PZH dla kolejnej przedstawicielki rodziny ANTILIA

Zaprojektowana przez designerów ze studia Triada Design i wyprodukowana przez HSK LEDY nowa oprawa liniowa z rodziny Antilia, A-98 pozytywnie przeszła proces certyfikacji Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny. Oprawa ta stworzona została z myślą o oświetlaniu powierzchni sklepowych  - emitowane przez nią przyjazne światło rozsyłane jest w dwóch kierunkach, co pozwala na oświetlanie dwoch półek sklepowych przy pomocy jednej oprawy. Cecha ta, w połączeniu z niezwykle lekką konstrukcją obudowy pozwala na stosowanie opraw Antilia A-98 w halach z każdym typem stropu. Oprawy z tej rodziny pozwalają łączyć się w linie świetlne o dowolnej długości, co gwarantuje równomierne pokrycie światłem nawet wielkopowierzchniowych sklepów. 

Trzeci Lux Magazyn w tym roku

W trzecim w tym roku numerze czasopisma branżowego Lux Magazyn opublikowane zostały artykuły dotyczące produktów z oferty naszej firmy i ich zastosowań. Polecamy tekst prezentujący realizację HSK LEDY w salonie i lakierni VOLKSWAGEN AUTO SPECIAL MODLNICZKA. Zastosowane w tym obiekcie energooszczędne oprawy LED z rodziny AQUARIUS emitują stabilne światło o neutralnej temperaturze barwowej, które nie męczy oczu, a co najważniejsze, pozwala na precyzyjną ocenę koloru lakieru dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra. 

Lux Magazyn opublikował również w dziale rekomendacje informację o naszej nowej oprawie stworzonej z myślą o oświetlaniu półek sklepowych w wielkopowierzchniowych halach, magazynach i dyskontach. 

Zapraszamy do lektury.

Artykuł o HSK w Lux Magazynie

Zdjęcia z kolejnej realizacji HSK LEDY

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną imponującą realizacją naszej fiirmy. Tym razem prezentujemy zdjęcia z podkrakowskiego autoryzowanego serwisu i lakierni Volkswagen Auto Special w Modlniczce. Nasze superwydajne oprawy dostarczają światło spełniające wymagania sieci Volkswagen i gwarantują wysoki komfort pracy.

LAKIERNIA VW AUTOSPECIAL

Raport z Targów Światło 2015

Raport przygotowany przez organizatorów XXIII Międzynarodowych Targów  ŚWIATŁO i XIII Miedzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2015, które odbyły się w dniach 25 - 27 marca br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI jest już na stronie imprezy. W raporcie znalazły się statystyki dotyczące wystawców i odwiedzających tegoroczną edycję Targów. Zapraszamy do lektury.

Stoisko HSK LEDY (widok z boku)

Relacja z Targów Światło 2015

Organizatorzy Targów Światło 2015 opublikowali na stronie pierwsze materiały fotograficzne z wydarzenia. Firma HSK LEDY pojawia się w relacji kilkakrotnie, co zawdzięczamy niezwykłemu wyglądowi naszego stoiska, któreg nawiązywało do estetyki naszego showroomu. Goście Targów z pewnością zapamiętali czarny minimalistyczny design stoiska, na tle którego doskonale prezentowały się nasze oprawy. Tych z Państwa, którzy nie zdołali odwiedzić w tym rokui Targów zapraszamy do naszego showroomu, który jest czynny codziennie w godzinach pracy firmy. 

I nagroda na konkursie Targów Światło 2015

VELA, rodzina opraw stworzona przez HSK LEDY została doceniona przez Jury Konkursu na Najlepszy Produkt Targów Światło 2015 - otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii LED-y, OLED-y i ich zastosowania. Komisja konkursowa doceniła zarówno harmonijny i nietuzinkowy design stworzony przez projektantów ze studia Triada Design, związanego z krakowską Akademią Sztuk Pięknych, wysoką jakość wykonania, jak i zastosowanie w tej oprawie systemu sterowania natężeniem oraz barwą światła.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego SHOWROOMU przy ul. Tynieckiej 118A w Krakowie, gdzie zobaczyć można oprawy z rodziny Vela i wiele innych naszych produktów.

Największy Fitness Club w Częstochowie oświetlony przez HSK LEDY

Najnowsza realizacja HSK LEDY to Częstochowski Fitness Club Scout. Imponująca powierzchnia i ciekawy wystrój wnętrz, w którego projektowaniu wzięły udział specjalistki z naszego działu projektowania oświetlenia, zachęcają do ćwiczeń. W tym projekcie zastosowano kilka ciekawych rozwiązań na specjalne zamówienie, a cały system oświetlenia wyposażono w moduły zasilania awaryjnego atestowane przez CNBOP. 

Klub sportowy wraz z kompletnym zapleczem to dopiero początej większej inwestycji w Częstochowie. Wkrótce pisać będziemy o kolejnych etapach prac.

Więcej informacji o projekcie w dziale REALIZACJE

Fitness Club Scout w Częstochowie

HSK LEDY w salonie Sobiesław Zasada Automotive

HSK LEDY może pochwalić się kolejną realizacją. Krakowski salon Sobiesław Zasada Automotive przy ulicy Zawiłej 3 zdecydował się na wymianę oświetlenia w części ekspozycyjnej na oprawy LED naszej firmy. Zabieg ten dał doskonałe efekty: zużycie prądu spadło z 3 do 1,9 kW, a natężenie światła wzrosło niemal czterokrotnie, do ponad 720 lx na poziomie karoserii samochodów. Wymiana oświetlenia na energooszczędne oprawy HSK LEDY to doskonały sposób na nadanie ekspozycji nowego, efektownego wyglądu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z REALIZACJI

Salon Sobiesław Zasada Automotive

Świadectwa CNBOP dla oświetlenia awaryjnego HSK LEDY

Oprawy do oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego z własnym zasilaniem produkowane przez HSK LEDY w ostatnich miesiącach testowane były przez Centrum Naukowo-0adawcze Ochrony Przeciwpożarowej. Procedury sprawdzające zakończyły się pomyślnie - oprawy z rodzin DRACO, LEO, ANTILIA, BERENICA, PEGAZ oraz AQUARIUS uzyskały Świadectwa Dopuszczenia, spełniając wymagania wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia. 

Świadectwo CNBOP dla opraw AQUARIUS

HSK LEDY na placu Szczepańskim

Nasze diody ośwetliły niezwykłą wystawę zorganizowaną przez Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Wewnątrz oszklonych kontenerów znalazły się najlepsze realizacje studentów, absolwentów i pracowników krakowskiej ASP. HSK LEDY od lat prowadzi owocną współpracę z projektantami z tej uczelni, czego owocem są m.in. rodziny opraw LED ANTILIA, BERENICA, PEGAZ i VELA 
Ekspozycja na krakowskim placu Szczepańskim czynna jest 24 godziny na dobę - dzięki naszemu oświetleniu prezentowane produkty oglądać można również co noc aż do 2 listopada 2014. Polecamy!
Ekspozycja na placu Szczepańskim

Atesty higieniczne dla opraw HSK LEDY

Zakład Higieny Środowiska Państwowego Zakładu Higieny nadał Atesty Higieniczne dla kilkunastu opraw LED produkowanym przez naszą firmę. Atesty te nadawane są produktom przeznaczonym do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, oświatowo-wychowawczych, gastronomicznych i zakładach produkcyjnych, w tym przemysłu spożywczego. Zaatestowane zostały wybrane modele z rodzin Norma, Aquarius, Draco, Leo, Saturn i Pegaz, czyli najpopularniejsze energooszczędne źródła światła LED, które stosowane są do oświetlania szkół, hal sportowych i produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych i lokali handlowych w Polsce i za granicą.
Atesty higieniczne opraw HSK LEDY

ekspozycja HSK LEDY już otwarta!

W Krakowie przy ulicy Tynieckiej 118A, w siedzibie firmy HSK LEDY uruchomiona została ekspozycja oświetlenia LED. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią LED do wizyt. Nasz showroom to nie tylko prezentacja szerokiej gamy opraw oświetleniowych w wielu wariantach montażowych. Goście mogą również wypróbować system strowania oświetleniem przez urządzenie mobilne i porównać barwy światła emitowane przez nasze oprawy. 
Zapraszamy w godzinach pracy firmy - od 9 do 16 lub w odpowiadającym państwu terminie po wcześniejszym umówieniu się na prezentację. 
Ekspozycja HSK LEDY

OPRAWY ULICZNE DORADO

Prezentujemy najmłodszą rodzinę w naszym katalogu: DORADO to nowoczesne oprawy uliczne LED, których cechy szczególne to wysoka wydajność, równomierny rozsył światła, oraz ciekawy design pozwalający na dyskretne i stylowe oświetlenie ulic, parków, placów oraz innych przestrzeni, gdzie niezbędna jest wysoka odporność na warunki środowiskowe. Oprawy LED z linii DORADO są energooszczędne: do oświetlenia parkingu albo  skweru wystarczą w większości przypadków oprawy o mocy zaledwie 40 W. Tak niski pobór mocy został osiągnięty dzięki połączeniu modułów LED o najwyższej efektywności z precyzyjnymi soczewkami szklanymi. Żywotność  opraw DORADO szacowana jest na 50 000 godzin, a jednocześnie zapewniają one oświetlenie o stałej, przyjaznej dla oka neutralnej barwie.
Dorado - uliczne oświetlenie LED

HSK LEDY na Wawelu

XVII wieczne namioty tureckie zdobyte zostały przez wojska Jana III Sobieskiego pod Wiedniem. Są wyjątkowym eksponatem w zbiorach Zamku Wawelskiego, niestety jednak prezentowane są rzadko. Ze względu na wysoką wrażliwość, szczególnie na promienie UV, oświetlenie ich wymaga specjalistycznych rozwiązań. Firma HSK LEDY wykonała i dostarczyła na potrzeby ekspozycji źródła światła spełniające wymagania konserwatorskie oraz zapewniające publiczności wysoki komfort oglądania. 

Oprawy HSK LEDY oświetlają XVII wieczny namiot turecki

antilia a-69 - nowy produkt w katalogu

Nowy produkt w naszym katalogu. Antilia to seria ekonomicznych opraw oświetleniowych w technologii LED dostosowanych do oświetlenia wnętrz budynków, ciągów komunikacyjnych, magazynów, biur i sklepów. Oprawy z tej rodziny występują w wariantach wiszących, nastropowych i naściennych. Lampy produkowane są w Polsce, a za ich design odpowiada krakowskie studio Triada Design.

WIĘCEJ O PROJEKTANTACH

antilia a-69